METODA

“Perlage” jest nazwą specjalnej metody nasycania wody dwutlenkiem węgla, w której używa się dwutlenku węgla pochodzenia naturalnego. Dzięki temu procesowi bąbelki są maleńkie i uwalniane powoli. W ten sposób woda nabywa wyjątkową delikatność i subtelny smak.

DESIGN

Perlage to nie tylko wspaniała woda ale również perfekcyjny design. Głęboki niebieski kolor specjalnie przygotowany dla Perlage został połączony z tradycyjną papierową etykietą I pięknymi tłoczeniami, co sprawia że nasz produkt jest elegancki i szykowny.

WYJĄTKOWOŚĆ

Metoda „gazowania” wody Perlage jest podobna to procesów zachodzących w najwyższej klasy winach musujących. Jest to idealny produkt dla miłośników wody gazowanej jak również dla tych, którzy wolą wodę bez bąbelków.

FINE DINING

Dzięki swym niezwykłym właściwościom Perlage jest idealną towarzyszką posiłków. Jej neutralny smak nie wpływa na odczuwanie smaku dań ani podanych do nich win. Jej małe bąbelki i jedyna w swoim rodzaju kompozycja minerałów daje jej wyjątkowy smak. Dwutlenek węgla pochodzenia naturalnego i niska zawartość sodu ułatwiają trawienie.

LIFESTYLE

Różnorodność opakowań Perlage sprawia, że wychodzi ona naprzeciw różnym potrzebom. Piękne niebieskie butelki pasują nawet do najbardziej eleganckich stołów a woda w sprzedawana w puszkach jest świetnym produktem on the go (do ręki).

AMBASADOR

Monika Bellucci – ikona stylu i piękna, od 2013 roku reklamowała Perlage. Spot, w którym występuje został nakręcony w uroczym miasteczku Portofino.

NAGRODY


Art of Packaging 2012 Professional
European Trusted Brands 2013
Superbrand 2010
Superbrand 2011
Superbrand 2012
Superbrand 2013
Superbrand 2014
Superbrand 2015
Superbrand Created in Poland 2013
Superbrand Created in Poland 2014
Superbrand Created in Poland 2015

Superior Taste Award 2010
PremiumBrand 2015
PremiumBrand 2014
PremiumBrand 2013
PremiumBrand 2012
PremiumBrand 2011
PremiumBrand 2010
PremiumBrand 2009

Method Design Uniqunewess Fine Dining Lifestyle Ambasador Awards End of page